İtaliya A seriyasında mövsümün qalan hissəsinin tam təqvimi açıqlandı –SİYAHI
(2-06-2020, 10:46)

İtaliya A seriyasında mövsümün qalan hissəsinin tam təqvimi açıqlandı –SİYAHIKoronavirus pandemiyası səbəbindən dayandırılan İtaliya A seriyasında mövsümün qalan hissəsinin tam təqvimi açıqlanıb.

Məlumata görə, italyanlar iyunun 20-dən ölkə çempionatını bərpa edəcəklər.

Əvvəlcə XXV turdan qalan 4 görüş keçiriləcək. Hələlik yalnız son 3 turun matçlarının dəqiq vaxtı bilinmir.

İyunun 20-dən avqustun 2-dək davam edəcək A seriyasında, demək olar ki, hər gün oyun olacaq. Yalnız bəzi turlar arasında 1 günlük fasilə yaranacaq.

XXV tur
20 iyun
21:30. “Torino” – “Parma”
23:45. “Verona” – “Kalyari”
21 iyun
21:30. “Atalanta” – “Sassuolo”
23:45. “İnter” – “Sampdoriya”

XXVII tur
22 iyun
21:30. “Fiorentina” – “Breşiya”
21:30. “Leççe” – “Milan”
23:45. “Bolonya” – “Yuventus”
23 iyun
21:30. “Spal” – “Kalyari”
21:30. “Verona” – “Napoli”
23:45. “Cenoa” – “Parma”
23:45. “Torino” – “Udineze”
24 iyun
21:30. “İnter” – “Sassuolo”
23:45. “Roma” – “Sampdoriya”
23:45. “Atalanta” – “Latsio”

XXVIII tur
26 iyun
23:45. “Yuventus” – “Leççe”
27 iyun
19:15. “Breşiya” – “Cenoa”
21:30. “Kalyari” – “Torino”
23:45. “Latsio” – “Fiorentina”
28 iyun
19:15. “Milan” – “Roma”
21:30. “Napoli” – “Spal”
21:30. “Sampdoriya” – “Bolonya”
21:30. “Sassuolo” – “Verona”
21:30. “Udineze” – “Atalanta”
23:45. “Parma” – “İnter”

XXIX tur
30 iyun
21:30. “Torino” – “Latsio”
23:45. “Cenoa” – “Yuventus”
1 iyul
21:30. “Bolonya” – “Kalyari”
21:30. “İnter” – “Breşiya”
23:45. “Fiorentina” – “Sassuolo”
23:45. “Leççe” – “Sampdoriya”
23:45. “Spal” – “Milan”
23:45. “Verona” – “Parma”
2 iyul
21:30. “Atalanta” – “Napoli”
23:45. “Roma” – “Udineze”

XXX tur
4 iyul
19:15. “Yuventus” – “Torino”
21:30. “Sassuolo” – “Leççe”
23:45. “Latsio” – “Milan”
5 iyul
19:15. “İnter” – “Bolonya”
21:30. “Breşiya” – “Verona”
21:30. “Kalyari” – “Atalanta”
21:30. “Parma” – “Fiorentina”
21:30. “Sampdoriya” – “Spal”
21:30. “Udineze” – “Cenoa”
6 iyul
23:45. “Napoli” – “Roma”

XXXI
7 iyul
21:30. “Leççe” – “Latsio”
23:45. “Milan” – “Yuventus”
8 iyul
21:30. “Fiorentina” – “Kalyari”
21:30. “Cenoa” – “Napoli”
23:45. “Roma” – “Parma”
23:45. “Atalanta” – “Sampdoriya”
23:45. “Bolonya” – “Sassuolo”
23:45. “Torino” – “Breşiya”
9 iyul
21:30. “Spal” – “Udineze”
23:45. “Verona” – “İnter”

XXXII tur
11 iyul
19:15. “Latsio” – “Sassuolo”
21:30. “Breşiya” – “Roma”
23:45. “Yuventus” – “Atalanta”
12 iyul
19:15. “Cenoa” – “Spal”
21:30. “Kalyari” – “Leççe”
21:30. “Fiorentina” – “Verona”
21:30. “Parma” – “Bolonya”
21:30. “Udineze” – “Sampdoriya”
23:45. “Napoli” – “Milan”
13 iyul
23:45. “İnter” – “Torino”

XXXIII tur
14 iyul
23:45. “Atalanta” – “Breşiya”
15 iyul
21:30. “Milan” – “Parma”
21:30. “Bolonya” – “Napoli”
21:30. “Sampdoriya” – “Kalyari”
23:45. “Roma” – “Verona”
23:45. “Leççe” – “Fiorentina”
23:45. “Sassuolo” – “Yuventus”
23:45. “Udineze” – “Latsio”
16 iyul
21:30. “Torino” – “Cenoa”
23:45. “Spal” – “İnter”

XXXIV tur
18 iyul
19:15. “Verona” – “Atalanta”
21:30. “Kalyari” – “Sassuolo”
23:45. “Milan” – “Bolonya”
19 iyul
19:15. “Parma” – “Sampdoriya”
21:30. “Breşiya” – “Spal”
21:30. “Fiorentina” – “Torino”
21:30. “Cenoa” – “Leççe”
21:30. “Napoli” – “Udineze”
23:45. “Roma” – “İnter”
20 iyul
23:45. “Yuventus” – “Latsio”

XXXV tur
21 iyul
21:30. “Atalanta” – “Bolonya”
23:45. “Sassuolo” – “Milan”
22 iyul
21:30. “Parma” – “Napoli”
23:45. “İnter” – “Fiorentina”
23:45. “Leççe” – “Breşiya”
23:45. “Sampdoriya” – “Cenoa”
23:45. “Spal” – “Roma”
23 iyul
21:30. “Udineze” – “Yuventus”
23:45. “Latsio” – “Kalyari”
23:45. “Torino” – “Verona”

XXXVI tur
26 iyul
17:00. “Milan” – “Atalanta”
17:00. “Roma” – “Fiorentina”
17:00. “Bolonya” – “Leççe”
17:00. “Breşiya” – “Parma”
17:00. “Kalyari” – “Udineze”
17:00. “Cenoa” – “İnter”
17:00. “Yuventus” – “Sampdoriya”
17:00. “Napoli” – “Sassuolo”
17:00. “Spal” – “Torino”
17:00. “Verona” – “Latsio”

XXXVII tur
29 iyul
20:00. “Kalyari” – “Yuventus”
20:00. “Fiorentina” – “Bolonya”
20:00. “İnter” – “Napoli”
20:00. “Latsio” – “Breşiya”
20:00. “Parma” – “Atalanta”
20:00. “Sampdoriya” – “Milan”
20:00. “Sassuolo” – “Cenoa”
20:00. “Torino” – “Roma”
20:00. “Udineze” – “Leççe”
20:00. “Verona” – “Spal”

XXXVIII tur

2 avqust

17:00. “Milan” – “Kalyari”
17:00. “Atalanta” – “İnter”
17:00. “Bolonya” – “Torino”
17:00. “Breşiya” – “Sampdoriya”
17:00. “Cenoa” – “Verona”
17:00. “Yuventus” – “Roma”
17:00. “Leççe” – “Parma”
17:00. “Napoli” – “Latsio”
17:00. “Sassuolo” – “Udineze”
17:00. “Spal” – “Fiorentina”

ApaSport


Ana səhifəyə qayıt

Axtariş

Xəbər Lenti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Xəbərlər

Reklam

Hava Haqqında
Sayğac